VÖU statistika seisuga 2015A.pdf

Üldine

Viimase Öö Unistus on ainulaadne võimalus uude aastasse jõuda sportlike emotsioonidega Meremõisa rannamändide ja küünlavalguse lummuses.

Üritus toimub seitsmendat korda.

Raja pikkuseks on 1km ja on avatud 12h, kella kaheteiskümnest päeval kuni südaööni. Tule jooksma või (kepi)kõndima oma selle aasta viimaseid kilomeetreid rahvusvahelisel kestvusüritusel. Kõikidele osalejatele, kes läbivad vähemalt 10 km, on diplom ja meene. Rajal asub teeninduspunkt, kust saad snäkke, sooja toitu, külmi ja kuumasid karastusjooke, teed, kohvi ja glögi. Tulemused fikseeritakse elektroonilise ajavõtusüsteemiga.

 

Osalustasud

  Individuaal Võistkonna liige
kuni 23.12.2016 45€ 35€
*24.12 - 31.12.2016 55€ 45€
*kohapeal

* Sel perioodil registreerunute osalustasu ei pruugi sisalda ürituse logoga meenet

Registreerimiseni viib vaid kolm lihtsat sammu:

 1. Kui oled juba estonian-ultrarunners.com liige, siis logi oma kasutajanime ja parooliga sisse ning liigu puntki 3.
 2. Liitu estonian-ultrarunners.com leheküljega täites ära uue kasutaja ankeedi (PS! Turvalisuse kaalutlusel peab administraator teie registreerimise heaks kiitma, info ning juhised saabuvad ankeedi täitmisel teie poolt esitatud e-mailile) 
 3. Registreeri üritusele valides menüüst Viimase ÖÖ unistus -> 2016 -> Osale/Participate ning vali "Registreeru"
 4. Osalustasu maksa pangaülekandega
Soorita osalustasu ülekanne:
Saaja Nimi: Ultrajooksuklubi Estonian Ultrarunners Team MTÜ
Konto: EE082200221050835570
Selgitus: Viimase ÖÖ unistus 2016 + Eesnimi Perekonnanimi

NB! Osaleja loetakse registreerunuks pärast osavõtutasu laekumist. Juhul, kui osalustasu ei laeku registreerimise soodusperioodil, kehtib uus, antud ajavahemikul toodud hinnatase.

Lisainformatsiooni saamiseks võta meiega ühendust! info@estonian-ultrarunners.com

 

 

Asukoht

 

*kui kaart laeb üldvaates, siis värskenda lehekülge (F5), et näha Laulasmaa Ultra rajakaarti.

Stardi- ja finišipaiga asukoht: 

Meremõisa telkimisala sissesõidutee asub Tallinn- Kloogaranna maantee 28,7 km. Tallinna poolt tulles sõida Keila- Joast 2 km Kloogaranna poole. Peale Meremõisa bussipeatust pöörab maantee vasakule ja algab tõus. Vahetult enne tõusu lõppu, RMK Meremõisa telkimisala sildi juures, keera paremale. Sealt edasi jälgi tähistust.

Keila poolt tulles pööra Paldiski mnt-lt Tallinna poole ja sõida u 8 km  Keila- Joa suunas. RMK Meremõisa telkimisala jääb teest vasakule, jälgi silte.

Balti jaamast saab kohale sõita bussiga nr 108, 126 ja 127 ja Estonia teatri juurest marsruuttaksoga nr 237 ja 237A. Kõige lähemal stardi- ja finišialale on Meremõisa bussipeatus, millest võistluskoht asub u 1 km kaugusel ja Keila- Joa bussipeatus, mis asub u 2 km kaugusel. Sõiduplaani leiad http://www.peatus.ee.

Ööbimine ja parkimine

Parkida on lubatud üksnes tähistatud parkimiskohtades, kuna telkimisala on maastikukaitseala. Sõiduki parkimisel jälgi korraldajate juhtnööre. Parkimine on tasuta. RMK telkimisala kasutamisel tuleb lähtuda valdaja poolt sätestatud juhtnööridest

 

 

Rada

Viimase ÖÖ unistus on traditsiooniliselt peetud 1km pikkusel rajal, mis on vastavalt ilmastikuoludele märgistatud ringina või edas-tagasi rajana.

Samuti vastavalt ilmastiku oludele võib rada olla jäine e. libe või/ja pehme pinnasega, lumine, porine, märg vmt.

Rada valgustatakse pimeda ajal küünaldega, kuid kindlasti oleks soovitatav enda valgustusseade (taskulamp, pealamp vms) kaasa võtta.

Riiete vahetamiseks ja soojas puhkamiseks on soe koht (köetav telk, mikrobuss vmt).

Võistlus

Võistluse Viimase ÖÖ unistus 2016 toimumise kuupäev 31.12.2016

Sekretariaat väljastab stardialal rinnanumbreid alates kell 11.00

Raja avamine (start) kell. 12.00 

Rada suletakse 00.00

Võistlejad, kes lõpetavad enne raja sulgemist saavad diplomi koos tulemusega peale kiibi tagastamist ajavõtu meeskonnale.

Võitjate autasustamine individuaal- ja võistkondade arvestuses toimub asap. pärast raja sulgemist

Tulemuste arvestus

Osaleda saab:

1. Individuaalselt ringide summa arvestuses 

Individuaalarvestuses liidetakse võistleja poolt läbitud ringid, eraldi selgitatakse välja naiste ja meeste arvestuses võitja. Raja avatud oleku aja jooksul võib võistleja puhata, süüa, käia ujumas - e. lahkuda rajalt ja tagasi jooksma tulla. Pikemate pauside korral on soovitatav ajavõtumeeskonnale ja korraldajale sellest teada anda. Miinimumdistants tulemuse kirja saamiseks on 10 km.

2. Võistkond koosneb 3-6 registreerunud osalejast. Võistkonna arvestuses moodustavad tulemuse 3 enam ringe (kilomeetreid) läbinud võistkonna liikme tulemus. Võistkonna arvestus on kolmes klassis: meeste, naiste- ja segavõistkonnad

Segavõistkonna tulemuse moodustavad võistkonna kolm parimat tulemust, kus vähemalt üks võistleja on naine. Võistkonnaliikmete tulemusi arvestatakse ka üldarvestuses.

Kepikõndijatel on eraldi nii individuaal- kui ka võistkondlik arvestus, kus lähtutakse samadest põhimõtetest, mis eespool toodud (vt punktid 1 ja 2 tulemuste arvestus). Kepid peavad olema kaasas kogu distantsi vältel.

Viimase ÖÖ unistuse finišiprotokolli üldjärjestusse kantakse kõik osalejad vastavalt läbitud distantsi pikkusele. Samaväärse distantsi läbimisel määrab paremusjärjestuse distantsile kulutatud aeg. Sama ajaga sama läbitud distantsi korral jäävad võistlejad jagama vastavaid kohtasid üldarvestuses.

Reeglid

Üritusel osalemine toimub omal vastutusel. Ürituse korraldajal on õigus ilmastikuolude tõttu ja osalejate turvalisuse tagamiseks muuta raja pikkust ja lahtiolekuaega. Hooldetiimid võivad osalejaid abistada teenindusalas. Stardimaksu osaleja mitteilmumise korral ei tagastata.


Viimase ÖÖ unistuse reeglid

 1. Rinnanumber (ka vabatahtliku rinnanumber) tuleb kinnitada nii, et see oleks korraldajatele nähtav pidevalt, kui osaleja viibib rajal või teenindusalas. Ilma rinnanumbrita osalejaid rajale ei lubata.
 2. Kiip kinnita jalale ja tagasta ajavõtumeeskonnale pärast finišeerimist.
 3. Juhul, kui soovid startida või osalemist katkestada ja/ või rajalt ning teenindusala piirkonnast lahkuda, informeeri sellest korraldajat.
 4. Keppidega kõndides on oluline jälgida, et ei takistataks teisi osalejaid.
 5. Joogitopsi ja kaussi võid kasutada ka korduvalt, kirjutades oma nime või numbri topsile-kausile. Kui sa söögi/joogi nõud enam ei vaja, siis aseta see korraldaja poolt ettenähtud kohta.
 6. Viska prügi prügikotti!  Joogitopse ja kausse ning muud prügi on keelatud visata rajale või selle kõrvale maha, tegemist on maastiku- ja looduskaitsealaga.
 7. Elektrooniliste multimeedia seadmete kasutamine rajal on lubatud.
 8. Korraldaja võib osaleja tema turvalisuse tagamiseks kõrvaldada ürituselt.
 9. Korraldaja võib ilmastikuoludest vmt lähtuvalt lühendada või muuta raja pikkust ja/või ürituse läbi viimise aega, et tagada osalejate turvalisus.
 10. Osaleja mitteilmumise korral stardimaksu ei tagastata. Võistleja, kes ise osaleda ei saa, võib oma numbri ümber registreerida teise osaleja nimele. Loobunu nimi kustutatakse stardiprotokollist ning uue osaleja nimi kantakse tema asemele ja loetakse stardimaksu tasunuks.

 

Eesti keel