Tulge Keila-Joa rattasõidu teeninduspunkti Ironman Tallinn 2018 võistlejatele kaasa elama!

Laupäeval, 04.augusti varahommikul stardib Tallinnas rahvusvaheline ironmani- võistlus. Tänase seisuga on end registreerinud 1281 individuaalvõistlejat ja 57 võistkonda, kus iga liige teeb ühte ala (ujumine, ratas, jooks).

Rajast: 3,8 km ujumine toimub Lennusadama juures. Rattadistants 180,2 km on kaheringiline ning rada kulgeb Tallinna lähiümbruses. Maratoni joostakse neljal 10,5 km pikkusel ringil ümber Tallinna vanalinna, piki Mere puiesteed ja Kalaranna teed. 

Meie ultrajooksuklubi klubi liige Olle Rõuk osaleb Ironmanil individuaalselt. Peeter Vennikas osaleb maratonijooksjana Lääne-Harju valla võistkonnasVõistluspäev algab 3,8 km ujumisega (Eiko Toom), millele järgneb 180 km rattasõitu (Karlis Puusepp) ja lõpeb 42,2 km pikkuse maratonijooksuga (Peeter). Olenemata kurnavast kuumusest on mehed motiveeritud ja esindavad uhkusega Lääne- Harju valda. 

Karlis Puusepp räägib: " Tahan ratast sõita viis kuni viis pool tundi. Eiko lubas ujuda umbes tunniga." Peeter Vennikas lisab: "Pean reaalseks joosta kolme ja poole tunniga maratoni. Juhul, kui on üle 30 kraadi sooja, tuleb joosta muidugi nö vaba graafikuga. Või isegi juba siis nö vaba graafikuga, kui on pluss 25 kraadi sooja. Stardin umbes kella ühe kuni poole kahe paiku Kaarli puiesteelt, kui meie võistkonna meestel kõik plaanipärselt läheb."

Meie Lääne- Harju koduvald võõrustab võistlejaid Keila-Joal rattasõidu-teeninduspunktis. Punkt on avatud laupäeval, 04. augustil kl 08- 15.30. Tulge võistlejaid toetama ja kaasa elama!

Vesi suhu, nael kummi ja okas päkka kõigile osalejatele!

Fotol: Lääne-Harju valla Ironmani võistkonna rattasõitja Karlis Puusepp ja maratonijooksja Peeter Vennikas (foto: Jürgen Lepp)

 

 

Eesti keel

Kommentaarid

Mina ka!